Мјузикл „Твоја звезда будалица“

Чланови хорске секције ОШ „Доситеј Обрадовић“ Враново, под вођством наставнице музичке културе Марије Фииповић, заједно са хорском и драмском секцијом ОШ „Иво Лола Рибар“ из Скобаља, наступали су са нумером „Твоја звезда будалица“  у оквиру истоименог дечијег мјузикла. Овај мјузикл реализован је као пројекат у организацији Градског хора „Кир Стефан Србин“ , Министарства културе и информисања Републике Србије и Града Смедерева.

Музику за дечији мјузикл компоновао је маестро Милан Илић на текстове чувеног дечијег писца Моше Одаловића.

Пројекат је осмишљен са циљем да афирмише таленат, креативност и залагање ученика основношколског узраста, исказане кроз уметност. Ученици су наступали 15.12.207., 16.1.2018. и 26.3.2018. године у Центру за културу Смедерево.

У најбољем светлу, нашу школу представиле су ученице више наставе: Илић Теодора, Денчић Татјана, Пантић Теодора, Миленковић Кристина, Денчић Тамара и Станојевић Наталија.

Geplaatst door ОШ "Доситеј Обрадовић" Враново op donderdag 19 april 2018