ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!!!

Поштовани родитељи и ученици,

Обавештавамо Вас да је школа дана, 23.10.2020.  добила Сагласност (због извођења радова на санитарном чвору) на првобитни Оперативни план. Оперативни план биће модификован, измењен за период од 26.10. до 16.11. 2020. Што значи,  ученици ће имати онлајн наставу само у периоду од 26.10.2020. до 11.11.2020. године, јер је у периоду од 11.11.2020. до 16.11.2020. године Календаром образовно – васпитног рада за школску 2020/2021.годину прописан јесењи распуст.

Настава ће се остваривати за све ученике путем РТС Планете, Гугл учионица и уз додатну комуникацију са родитељима и ученицима путем Вибера. Ученици који немају техничких могућности  да прате овакав вид наставе долазиће у школу по штампани материјал. До измена у реализацији наставе долази због извођења радова на школским тоалетима, што узрокује немогућност поштовања заштитних мера и одржавања хигијене на оптималном нивоу.

Пратиће се активности ученика у Гугл учионици, вредноваће се рад на пројектима, организоваће се провере са ограниченим трајањем путем Гугл упитника, писмени задаци одржаваће се у просторијама трпезарије по унапред утврђеном распореду као и контролни задаци,  усмена испитивања (по потреби).