Monthly Archives decembar 2022

,,За сунчану јесен живота“

Тим за Црвени крст је и ове године у новембру обележио дане посвећене најстаријима. Ученици од 1. до 4. разреда су на традиционалан начин описали своје најдраже. Кроз занимљиве цртеже, стихове и саставе, ученици су показали како бакама и декама улепшати им свакодневни живот.

прочитај више

Читалачка значка 2022.године

Народна библиотека Смедерево је у овогодишњој акцији ,,Читалачка значка 2022″ примила и прегледала укупно 476 читалачких дневника. Наша школа је учествовала са четири дневника које су ученице четвртог разреда вредно, темељно и педантно радиле. То су: Наталија Живковић, Нина Стојановић, Сара Марковић и Емилија Димић. Комисија је одабрала 40 најуспешнијих дневника, а међу њима су и дневници Нине Стојановић и Наталије Живковић...

прочитај више