Monthly Archives maj 2018

КРОС РТС-а

Као и сваке године и ове године ученици су учествовали на кросу, који се традиционално одржава на територији читаве Републике Србије под називом КРОС РТС-а. Крос је одржан 11.маја 2018.године. Учествовали су сви ученици од првог до осмог разреда. Трке су организоване по разредима, посебно за девојчице и дечаке. За прва три места за све разреде обезбеђене су пригодне дипломе. Крос је организовала и спровела наставница физичког васпитања, Ана Николић, у дворишту школе...

прочитај више

Фестивал игре

Ученици наше школе учествовали су на Фестивалу игре 3.5.2018. године, који је одржан  у ОШ „Иво Лола Рибар“ у Скобаљу. Учествовали су ученици другог и трећег разреда, у пратњи својих учитељица Зорке Матејић, Сандре Влатковић и Лидије Денковић.

Image may contain: 3 people, outdoor

прочитај више